Πρωταθλήματα

 
  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α' Κατηγορία
1. Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου 75
2. ΑΟ Κορωπίου 73
3. Κεραυνός Κερατέας 55
Β' Κατηγορία - 1ος Όμιλος
1. ΑΟ Κρυονερίου 50
2. Αχιλλέας Κ. Αχαρνών 44
3. Αήττητος Σπατών 42
Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
1. ΑΟ Κουβαρά 50
2. Γιάννης Παθιακάκης 49
3. ΑΟ Αρτεμις 42
Γ' Κατηγορία
1. ΑΟ Ατλαντίς 53
2. Αστέρας Μενιδίου 46
3. Παλλαυρεωτικός 44
 





 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 

 
  Αποτελέσματα

Κατηγορία:

  Α
Ο

Κ
ο
ρ
ω
π
ί
ο
υ
Α
Ο

Π
α
λ
λ
η
ν
ι
α
κ
ό
ς
Α
Π
Ο

Ν
ι
κ
η
φ
ό
ρ
ο
ς
Α
Ο

Γ
λ
υ
κ
ώ
ν

ν
ε
ρ
ώ
ν
Κ
ε
ρ
α
υ
ν
ό
ς

Κ
ε
ρ
α
τ
έ
α
ς
Α
Π
Ε

Λ
α
υ
ρ
ε
ω
τ
ι
κ
ή
Α
ρ
η
ς

Β
ο
ύ
λ
α
ς
Α
Π
Ο

Ν
ι
κ
ο
λ
α
κ
ά
κ
η
ς
Μ
ά
χ
η

Μ
α
ρ
α
θ
ώ
ν
α
Ε
θ
ν
ι
κ
ό
ς

Ν

Μ
ά
κ
ρ
η
ς
Γ
Σ

Μ
α
ρ
κ
ό
Π
ρ
ω
τ
έ
α
ς

Π
Φ
ω
κ
α
ί
α
ς
Α
Ο

Σ
τ
α
μ
ά
τ
α
ς
Δ
ό
ξ
α

Κ
ο
ρ
ω
π
ί
ο
υ
Δ
ό
ξ
α

Α
γ

Α
ν
ν
α
ς
Ο
λ
υ
μ
π
ι
α
κ
ό
ς

Α
γ

Σ
τ
ε
φ
ά
ν
ο
υ
ΑΟ Κορωπίου - 1-0 3-1 2-1 2-0 2-1 4-0 0-1 2-0 5-0 2-1 2-1 2-0 4-2 1-0 0-1
ΑΟ Παλληνιακός 1-1 - 1-0 3-0 0-1 5-1 0-1 0-0 0-3 1-0 0-1 1-0 1-0 5-1 1-2 1-1
ΑΠΟ Νικηφόρος 1-3 1-1 - 2-1 2-2 1-1 1-1 1-1 0-2 1-2 1-0 0-0 0-1 3-0 1-0 0-1
ΑΟ Γλυκών νερών 0-1 1-2 1-0 - 0-3 1-1 2-0 1-1 2-1 3-0 1-1 4-1 0-0 1-2 1-2 0-5
Κεραυνός Κερατέας 2-0 2-1 1-1 1-2 - 0-0 0-0 1-0 1-1 2-0 0-0 1-0 2-0 6-0 4-1 1-0
ΑΠΕ Λαυρεωτική 1-2 2-2 1-0 0-0 4-2 - 2-1 1-1 1-0 2-0 0-0 2-1 1-1 0-1 3-0 0-4
Αρης Βούλας 0-1 1-1 0-1 2-2 1-2 1-1 - 2-1 1-2 1-2 1-1 1-1 1-3 0-0 2-1 1-3
ΑΠΟ Νικολακάκης 1-2 1-2 1-2 0-1 0-1 1-0 0-0 - 5-3 3-1 4-1 1-2 1-2 0-1 0-1 2-3
Μάχη Μαραθώνα 1-1 1-0 3-0 1-1 0-0 2-1 1-2 2-0 - 3-2 0-3 2-0 4-2 1-1 2-1 0-3
Εθνικός Ν. Μάκρης 0-4 2-1 2-2 1-1 2-1 1-0 3-2 0-1 1-3 - 0-0 4-4 3-2 0-1 3-0 3-2
ΓΣ Μαρκό 0-3 1-1 2-0 2-1 1-2 1-0 0-0 0-0 1-1 2-0 - 1-1 0-1 1-4 2-0 2-1
Πρωτέας Π.Φωκαίας 1-1 1-2 1-0 2-0 0-1 2-2 2-1 0-1 2-0 2-3 0-0 - 3-1 2-3 3-1 1-4
ΑΟ Σταμάτας 1-3 0-3 2-2 1-1 3-1 1-0 1-1 4-0 2-0 2-1 3-0 3-2 - 3-2 2-1 1-3
Δόξα Κορωπίου 1-2 0-2 2-1 1-2 3-1 3-0 1-1 0-1 2-1 2-1 2-1 0-0 3-1 - 2-2 0-2
Δόξα Αγ. Αννας 1-3 2-3 1-2 2-3 1-2 2-1 2-2 4-2 2-2 2-0 2-2 1-2 3-5 1-1 - 0-5
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου 0-0 2-1 2-0 1-1 2-1 5-0 2-0 2-1 4-0 2-0 3-0 4-0 3-0 3-0 4-1 -

 

Αποτελέσματα 30ης Αγωνιστικής
ΑΠΕ Λαυρεωτική - Δόξα Αγ. Αννας 3-0
Κεραυνός Κερατέας - Δόξα Κορωπίου 6-0
ΑΟ Γλυκών νερών - ΑΟ Σταμάτας 0-0
ΑΠΟ Νικηφόρος - Πρωτέας Π.Φωκαίας 0-0
ΑΟ Παλληνιακός - ΓΣ Μαρκό 0-1
ΑΟ Κορωπίου - Εθνικός Ν. Μάκρης 5-0
ΑΠΟ Νικολακάκης - Μάχη Μαραθώνα 5-3
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου - Αρης Βούλας 2-0

 

 
31/07/2014




 
 
ΑΝΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
   
 
 
 
ΕΙΣΟΔΟΣ ΜΕΛΩΝ
 
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
 
 
 
 

Τα γήπεδα και οι ώρες των αγώνων Μπαράζ αυτής της εβδομάδας.

 
 
 
 

Τα γήπεδα και οι ώρες των αγώνων των Πρωτ/μάτων και του Κυπέλλου των ομάδων της Αν. Αττικής αυτής της εβδομάδας.

Πρωτ/τα Α',Β',Γ' Κατ/ρίας

Περιφερειακό Πρωτ/μα

Αγώνες Κυπέλλου

Πρωτ/τα μικτών ομάδων

Πρωτ/τα Νέων, Παίδων,
Παμπαίδων και Junior

 
 
 
 

Τα αποτελέσματα των αγώνων Κατάταξης, των Πρωταθληματων Β' και Γ' κατηγορίας.

 
 
 
 

Τα αποτελέσματα των Προημιτελικων-Ημιτελικών και Τελικών αγώνων των Πρωταθλημάτων Νέων, Παίδων, Παμπαίδων, Junior και Prejunior

 

 
  Downloads
 
 

 
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
  ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΕΛΤΙΩΝ (22/07/2014)
  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΔ/ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ & ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (22/07/2014)
  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ & ΚΥΠΕΛΛΟΥ (16/07/2014)
  ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΕΛΤΙΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ (16/07/2014)
  ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΕΣ, ΑΠΟΔΕΣΜΕΥΣΕΙΣ, ΥΠΟΣΧΕΤΙΚΕΣ, ΕΠΑΝΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-2015 (15/07/2014)
  ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11/07/2014)
  ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (08/07/2014)
  ΑΡΓΙΑ 4ης ΙΟΥΛΙΟΥ (03/07/2014)
  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (25/06/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2000-2001) (20/06/2014)
 


 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης