Πρωταθλήματα

 
  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α' Κατηγορία
1. Πρωτέας Π.Φωκαίας 3
2. Θύελλα Ραφήνας 3
3. Γλυκά Νερά 3
Β' Κατηγορία
1. Δόξα Αγ. Αννας 3
2. ΠΑΣ Ωρωπός 3
3. ΑΠΟ Νικολακάκης 3
Γ' Κατηγορία
1. Αστέρας Μενιδίου 0
2. Αστέρας Αυλώνας 0
3. Αστέρας Γλ. Νερών 0
 





 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 

 
  Αποτελέσματα

Κατηγορία:

  Α
Ο

Κ
ο
ρ
ω
π
ί
ο
υ
Θ
ύ
ε
λ
λ
α

Ρ
α
φ
ή
ν
α
ς
Π
ρ
ω
τ
έ
α
ς

Π
Φ
ω
κ
α
ί
α
ς
Α
Ο

Κ
ρ
υ
ο
ν
ε
ρ
ί
ο
υ
Α
Ο

Π
α
λ
λ
η
ν
ι
α
κ
ό
ς
Α
Ο

Κ
ο
υ
β
α
ρ
ά
Ο
λ
υ
μ
π
ι
α
κ
ό
ς

Α
γ

Σ
τ
ε
φ
ά
ν
ο
υ
Ε
θ
ν
ι
κ
ό
ς

Ν

Μ
ά
κ
ρ
η
ς
Ο
λ
υ
μ
π
ι
α
κ
ό
ς

Λ
α
υ
ρ
ί
ο
υ
Γ
Σ

Μ
α
ρ
κ
ό
Α
Π
Ο

Ν
ι
κ
η
φ
ό
ρ
ο
ς
Α
Ο

Σ
τ
α
μ
ά
τ
α
ς
Κ
ε
ρ
α
υ
ν
ό
ς

Κ
ε
ρ
α
τ
έ
α
ς
Μ
ά
χ
η

Μ
α
ρ
α
θ
ώ
ν
α
Γ
λ
υ
κ
ά

Ν
ε
ρ
ά
Δ
ό
ξ
α

Κ
ο
ρ
ω
π
ί
ο
υ
Α
Π
Ε

Λ
α
υ
ρ
ε
ω
τ
ι
κ
ή
ΑΟ Κορωπίου - - - - - - - - - 1-0 - - - - - - -
Θύελλα Ραφήνας - - - - - - - - - - 3-0 - - - - - -
Πρωτέας Π.Φωκαίας - - - - - - - - - - - 5-1 - - - - -
ΑΟ Κρυονερίου - - - - - - - - - - - - 0-0 - - - -
ΑΟ Παλληνιακός - - - - - - - - - - - - - 1-1 - - -
ΑΟ Κουβαρά - - - - - - - - - - - - - - 0-3 - -
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου - - - - - - - - - - - - - - - 0-0 -
Εθνικός Ν. Μάκρης - - - - - - - - - - - - - - - - 3-3
Ολυμπιακός Λαυρίου - - - - - - - - - - - - - - - - -
ΓΣ Μαρκό - - - - - - - - - - - - - - - - -
ΑΠΟ Νικηφόρος - - - - - - - - - - - - - - - - -
ΑΟ Σταμάτας - - - - - - - - - - - - - - - - -
Κεραυνός Κερατέας - - - - - - - - - - - - - - - - -
Μάχη Μαραθώνα - - - - - - - - - - - - - - - - -
Γλυκά Νερά - - - - - - - - - - - - - - - - -
Δόξα Κορωπίου - - - - - - - - - - - - - - - - -
ΑΠΕ Λαυρεωτική - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής
Εθνικός Ν. Μάκρης - ΑΠΕ Λαυρεωτική 3-3
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου - Δόξα Κορωπίου 0-0
ΑΟ Κουβαρά - Γλυκά Νερά 0-3
ΑΟ Παλληνιακός - Μάχη Μαραθώνα 1-1
ΑΟ Κρυονερίου - Κεραυνός Κερατέας 0-0
Πρωτέας Π.Φωκαίας - ΑΟ Σταμάτας 5-1
Θύελλα Ραφήνας - ΑΠΟ Νικηφόρος 3-0
ΑΟ Κορωπίου - ΓΣ Μαρκό 1-0
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Λαυρίου
Επόμενη Αγωνιστική
Δόξα Κορωπίου - Εθνικός Ν. Μάκρης
Γλυκά Νερά - Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου
Μάχη Μαραθώνα - ΑΟ Κουβαρά
Κεραυνός Κερατέας - ΑΟ Παλληνιακός
ΑΟ Σταμάτας - ΑΟ Κρυονερίου
ΑΠΟ Νικηφόρος - Πρωτέας Π.Φωκαίας
ΓΣ Μαρκό - Θύελλα Ραφήνας
Ολυμπιακός Λαυρίου - ΑΟ Κορωπίου
ΡΕΠΟ: ΑΠΕ Λαυρεωτική

 

 
17/09/2014




 
 
ΑΝΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
   
 
 
 
ΕΙΣΟΔΟΣ ΜΕΛΩΝ
 
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
 
 
 
 

Τα γήπεδα και οι ώρες των αγώνων Μπαράζ αυτής της εβδομάδας.

 
 
 
 

Τα γήπεδα και οι ώρες των αγώνων των Πρωτ/μάτων και του Κυπέλλου των ομάδων της Αν. Αττικής αυτής της εβδομάδας.

Πρωτ/τα Α',Β',Γ' Κατ/ρίας

Περιφερειακό Πρωτ/μα

Αγώνες Κυπέλλου

Πρωτ/τα μικτών ομάδων

Πρωτ/τα Νέων, Παίδων,
Παμπαίδων και Junior

 
 
 
 

Τα αποτελέσματα των αγώνων Κατάταξης, των Πρωταθληματων Β' και Γ' κατηγορίας.

 
 
 
 

Τα αποτελέσματα των Προημιτελικων-Ημιτελικών και Τελικών αγώνων των Πρωταθλημάτων Νέων, Παίδων, Παμπαίδων, Junior και Prejunior

 

 
  Downloads
 
 

 
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
  ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (16/09/2014)
  ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16/09/2014)
  ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (16/09/2014)
  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (16/09/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2002) (15/09/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.1999-2000) (15/09/2014)
  ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΝΕΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ (12/09/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2001) (12/09/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.1999) (12/09/2014)
  ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΠΑΙΔΩΝ (11/09/2014)
 


 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης