Πρωταθλήματα

 
  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α' Κατηγορία
1. Γλυκά Νερά 17
2. Θύελλα Ραφήνας 16
3. ΑΟ Κορωπίου 15
Β' Κατηγορία
1. ΑΠΟ Νικολακάκης 24
2. ΠΑΣ Ωρωπός 21
3. Αρης Βούλας 19
Γ' Κατηγορία
1. Αστέρας Μενιδίου 9
2. Μαύρος Αετός 9
3. Αετός Πικερμίου 9
 





 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 

 
  Αποτελέσματα

Κατηγορία:

  Α
Ο

Κ
ο
ρ
ω
π
ί
ο
υ
Θ
ύ
ε
λ
λ
α

Ρ
α
φ
ή
ν
α
ς
Π
ρ
ω
τ
έ
α
ς

Π
Φ
ω
κ
α
ί
α
ς
Α
Ο

Κ
ρ
υ
ο
ν
ε
ρ
ί
ο
υ
Α
Ο

Π
α
λ
λ
η
ν
ι
α
κ
ό
ς
Α
Ο

Κ
ο
υ
β
α
ρ
ά
Ο
λ
υ
μ
π
ι
α
κ
ό
ς

Α
γ

Σ
τ
ε
φ
ά
ν
ο
υ
Ε
θ
ν
ι
κ
ό
ς

Ν

Μ
ά
κ
ρ
η
ς
Ο
λ
υ
μ
π
ι
α
κ
ό
ς

Λ
α
υ
ρ
ί
ο
υ
Γ
Σ

Μ
α
ρ
κ
ό
Α
Π
Ο

Ν
ι
κ
η
φ
ό
ρ
ο
ς
Α
Ο

Σ
τ
α
μ
ά
τ
α
ς
Κ
ε
ρ
α
υ
ν
ό
ς

Κ
ε
ρ
α
τ
έ
α
ς
Μ
ά
χ
η

Μ
α
ρ
α
θ
ώ
ν
α
Γ
λ
υ
κ
ά

Ν
ε
ρ
ά
Δ
ό
ξ
α

Κ
ο
ρ
ω
π
ί
ο
υ
Α
Π
Ε

Λ
α
υ
ρ
ε
ω
τ
ι
κ
ή
ΑΟ Κορωπίου - 1-0 - 2-1 - 2-0 - - - 1-0 - - - - - - -
Θύελλα Ραφήνας - - 1-0 - 5-1 - - - 4-1 - 3-0 - - - - - -
Πρωτέας Π.Φωκαίας 1-1 - - 1-0 - - - - - 3-1 - 5-1 - - - - -
ΑΟ Κρυονερίου - 0-0 - - - - - - 0-1 - 1-1 - 0-0 - - - -
ΑΟ Παλληνιακός 0-0 - - - - - - - - 0-3 - 3-1 - 1-1 - - -
ΑΟ Κουβαρά - - - - - - - - 0-4 - 2-0 - 1-0 - 0-3 - -
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου - - - - - - - - - 0-2 - 5-1 - 1-1 - 0-0 -
Εθνικός Ν. Μάκρης - - - - - - - - - - 0-2 - 1-2 - 0-3 - 3-3
Ολυμπιακός Λαυρίου 0-0 - 0-0 - 0-1 - 1-2 - - - - - - - - - -
ΓΣ Μαρκό - 0-4 - 3-0 - 0-0 - 1-1 - - - - - - - - -
ΑΠΟ Νικηφόρος - - 0-3 - 1-1 - 1-2 - - - - - - - - - 2-2
ΑΟ Σταμάτας - - - 0-1 - 0-3 - 0-0 - - - - - - - 1-0 -
Κεραυνός Κερατέας - - - - 0-2 - 0-2 - - - - - - - 1-1 - 0-0
Μάχη Μαραθώνα - - - - - 1-1 - 4-0 - - - - - - - 2-1 -
Γλυκά Νερά - - - - - - 1-0 - - - - - - 1-0 - - 1-0
Δόξα Κορωπίου - - - - - - - 1-0 - - - - 0-1 - 0-0 - -
ΑΠΕ Λαυρεωτική - - - - - - - - - - - 1-1 - 1-1 - 2-1 -

 

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής
ΑΠΟ Νικηφόρος - ΑΠΕ Λαυρεωτική 2-2
ΑΟ Σταμάτας - Δόξα Κορωπίου 1-0
Κεραυνός Κερατέας - Γλυκά Νερά 1-1
ΓΣ Μαρκό - Εθνικός Ν. Μάκρης 1-1
Ολυμπιακός Λαυρίου - Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου 1-2
ΑΟ Κορωπίου - ΑΟ Κουβαρά 2-0
Θύελλα Ραφήνας - ΑΟ Παλληνιακός 5-1
Πρωτέας Π.Φωκαίας - ΑΟ Κρυονερίου 1-0
ΡΕΠΟ: Μάχη Μαραθώνα
Επόμενη Αγωνιστική
Μάχη Μαραθώνα - Κεραυνός Κερατέας
Γλυκά Νερά - ΑΟ Σταμάτας
Δόξα Κορωπίου - ΑΠΟ Νικηφόρος
ΑΠΕ Λαυρεωτική - ΓΣ Μαρκό
Εθνικός Ν. Μάκρης - Ολυμπιακός Λαυρίου
ΑΟ Παλληνιακός - Πρωτέας Π.Φωκαίας
ΑΟ Κουβαρά - Θύελλα Ραφήνας
Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου - ΑΟ Κορωπίου
ΡΕΠΟ: ΑΟ Κρυονερίου

 

 
31/10/2014




 
 
ΑΝΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
   
 
 
 
ΕΙΣΟΔΟΣ ΜΕΛΩΝ
 
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
 
 
 
 

Τα γήπεδα και οι ώρες των αγώνων Μπαράζ αυτής της εβδομάδας.

 
 
 
 

Τα γήπεδα και οι ώρες των αγώνων των Πρωτ/μάτων και του Κυπέλλου των ομάδων της Αν. Αττικής αυτής της εβδομάδας.

Πρωτ/τα Α',Β',Γ' Κατ/ρίας

Περιφερειακό Πρωτ/μα

Αγώνες Κυπέλλου

Πρωτ/τα μικτών ομάδων

Πρωτ/τα Νέων, Παίδων,
Παμπαίδων και Junior

 
 
 
 

Τα αποτελέσματα των αγώνων Κατάταξης, των Πρωταθληματων Β' και Γ' κατηγορίας.

 
 
 
 

Τα αποτελέσματα των Προημιτελικων-Ημιτελικών και Τελικών αγώνων των Πρωταθλημάτων Νέων, Παίδων, Παμπαίδων, Junior και Prejunior

 

 
  Downloads
 
 

 
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (31/10/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2001) (31/10/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.1999) (31/10/2014)
  Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής (29/10/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.2000-2001) (27/10/2014)
  ΕΠΣΑΝΑ ΟΡΙΣΜΟΙ (24/10/2014)
  ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ (24/10/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2001) (24/10/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.1999) (24/10/2014)
  ΑΝΑΔΙΑΡΘΡΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ (22/10/2014)
 


 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης